Anne with an E Benzeri 10 Yapım

Anne with an E hoşunuza mı gitti ? Bu tarz dizi veya filmlerden hoşlanıyor musunuz ? O halde bu içerik tamda size göre. Anne with an E benzeri 10 film ve dizi sizlerle.

Küçük Kadınlar – 2019 Yapımı IMDB 7,9 (112 Bin OY)

Louisa May Alcott tarafından yazılan romandan uyarlanmış, Greta Gerwig tarafından yönetmenliği üstlenilen 2019 yapımı Amerikan filmidir. 4 kız kardeşim iş savaş sonrası Amerika’da yaşamını konu almaktadır.

Dickinson 2019 Yapımı IMDB 7,2 (Apple TV)

Apple TV+ platformunda bulabileceğiniz Dickinson, topluma meydan okuyan genç kadınlarla ilgili komedi web dizisidir. Viktorya döneminde geçen şov, izleyicileri kendi zamanına uymayan tomurcuklanan bir yazar perspektifinden toplum, cinsiyet ve ailenin kısıtlamalarını cesaretle keşfederek Emily dünyasına (Hailee Steinfeld) götürüyor. 

[reklam]

Atypical 2017 Yapımı IMDB 8.3 (Netflix)

Otizm hastası bir gencin hikayesini anlatan gerçekten mükemmel bir dizi. 18 Yaşındaki Otizm hastası Sam, annesinin artık zamanı geldi diyerek bir kız arkadaş edinmesini konu almaktadır.

Gilmore Kızları 2000 Yapımı IMDB 8.1

Kurgusal Stars Hollow kasabasında, Connecticut eyaletinde, otuz yaşındaki bekar bir anne (Lauren Graham) ve genç kızı (Alexis Bledel) arasındaki ilişkileri anlatan anne kız dizisi. Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

[reklam]

Call The Midwife 2012 Yapımı IMDB 8.4

1950’lerin sonlarından 1960’ların ortalarına kadar Doğu Londra’da yaşayan bir grup ebenin hayatını anlatıyor. Dizi 2012 yılından bugüne halen devam etmektedir. Amazon Prime üzerinden izleyebilirsiniz.

Downton Abbey 2010-2015 Yapımı IMDB 8.7

Robert Crawley, mirasçıları Titanik’te öldükten sonra aile mülkünü kaybetme riskiyle karşı karşıya. Çok geçmeden, Crawley’ler aristokrat yaşam tarzına direnen sıradaki mirasçı Matthew ile tanıştırılır. Romantik Drama türündeki Downton Manastırı dizisi 5 sezon ve 52 bölümden oluşmaktadır.

[reklam]

This is Us 2016 Yapımı IMDB 8.7

Eşsiz üçüzler, mücadeleleri ve harika ebeveynleri hakkında iç açıcı ve duygusal bir hikaye.Kevin, Kate ve Randall, üç kardeş, mutluluk bulmaya ve geçmişlerinde bir trajedinin üstesinden gelmeye çalışırken farklı yaşam aralıklarında eşsiz kişisel mücadelelerden geçerler.

Looking For Alaska – 2019 Yapımı IMDB 8.1

Yatılı okula gönderilen bir kız çocuğunun yeni arkadaşlıklar kurması ve aşık olmasını konu alan mini televizyon dizisidir. John Green’in aynı isimli romanından esinlenilen dizinin üstlenicisi ise Fox Drama kanalıdır.

[reklam]

Sanditon – 2019 Yapımı IMDB 7.8

Jane Austen’in son romanının 1817’de ölümünden sadece aylar önce yazılan sekiz bölümlük drama uyarlaması. Rose Williams ve Theo James, Charlotte Heywood ve Sidney Parker’ın baş karakterlerini oynuyorlar. Hikaye Charlotte’u, sakin bir balıkçı köyü olan Sanditon’a yeni bir başlangıç için hareket ederken izliyor, sadece sakin sahil konutunu lüks bir tesise dönüştürme hevesleri olan büyüleyici bir adam olan Sidney ile tanışıyor. Emmy ve BAFTA ödüllü senarist Andrew Davies tarafından yazılmıştır.

[oneri]

Lark Rise to Candleford 2008 Yapımı – IMDB 8.1

19 yaşında Oxfordshire’da kurulan Flora Thompson’ın otobiyografik romanı “Lark Rise To Candleford” uyarlaması, genç bir kızın yerel pazar kasabasına bir postmistress olarak çıraklık yapmaya başlaması ve onun hayat hikayesi üzerinde geçkemtedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir