Alternatif Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Alternatif Bank, Türkiye bankacılık alanına 1991 senesinde giriş yapmıştır. 2013 senesinde ana yeri Katar da yer almakta olan The Commercial Bank yüzde yetmiş beşlik hissesini satın alarak bankanın hâkim hissedar konumuna yükselmiştir. Uluslar arası kredi değerlendirme kurumların The Commercial Bank’ın Alternatif Banka vermiş olduğu büyük orandaki destekleri vurgulamaktadır.

Alternatif Bank benimsemiş oldukları temel prensipleri kusursuz hizmet anlayışıdır. Alternatif Bank’ın Türkiye de yaklaşık olarak 60’ a yakın şubesi ve ortalama 5,000 çalışanı ile müşterilerine üst düzey kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Türkiye ekonomi alanın da kısa zamanda refah ve altyapı yapı yaratarak birçok projeye finansal destek sağlamıştır. Alternatif Bank Türkiye’nin ekonomisini desteklemeyi ve müşterileriyle beraber büyümeyi hedeflemişlerdir.

Alternatif Bank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Alternatif Bank müşteri hizmetlerine vakit kaybetmeden bağlanmanız çok kalaydır. İlk olarak Aktif Bank dâhili numarası olan “444 05 55” arayın daha sonra ise yaklaşık olarak otuz saniye sonra hiçbir işlem yapmadan sizi Alternatif Bank müşteri hizmetlerine direk olarak bağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir