Alternatif Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Alternatif Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Alternatif Bank, Türkiye bankacılık alanına 1991 senesinde giriş yapmıştır. 2013 senesinde ana yeri Katar da yer almakta olan The Commercial Bank yüzde yetmiş beşlik hissesini satın alarak bankanın hâkim hissedar konumuna yükselmiştir. Uluslar arası kredi değerlendirme kurumların The Commercial Bank’ın Alternatif Banka vermiş olduğu büyük orandaki destekleri vurgulamaktadır.

Alternatif Bank benimsemiş oldukları temel prensipleri kusursuz hizmet anlayışıdır. Alternatif Bank’ın Türkiye de yaklaşık olarak 60’ a yakın şubesi ve ortalama 5,000 çalışanı ile müşterilerine üst düzey kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Türkiye ekonomi alanın da kısa zamanda refah ve altyapı yapı yaratarak birçok projeye finansal destek sağlamıştır. Alternatif Bank Türkiye’nin ekonomisini desteklemeyi ve müşterileriyle beraber büyümeyi hedeflemişlerdir.

Alternatif Bank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Alternatif Bank müşteri hizmetlerine vakit kaybetmeden bağlanmanız çok kalaydır. İlk olarak Aktif Bank dâhili numarası olan “444 05 55” arayın daha sonra ise yaklaşık olarak otuz saniye sonra hiçbir işlem yapmadan sizi Alternatif Bank müşteri hizmetlerine direk olarak bağlayacaktır.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:08:30 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..