Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye deki faaliyetleri ilk olarak 1984 yılında İstanbul da başlamıştır. Albraka Türk bankasının öncelikli kuruluş amacı faizsiz bir bankacılık sistemine öncülük etmek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu yıldan günümüze kadar hızlı bir biçimde büyüyen Albaraka Türk, kurumsal ve bireysel alanlarda da müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Neden Albaraka Türk Tercih Edilmeli ?

   Faizsiz bir şekilde işlem yapması Albaraka Türk’ün en cazip ve en güzel yanlarından birisidir. Ayrıca banka’nın bir diğer önemli ve güzel noktası ise bireysel müşterilerin kurumsal müşteriler gibi hizmet alabilmesine olanak sağlamaktadırlar.

Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma :

 Albaraka Türk Müşteri Hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken hizmet numaralarından birisini aramaktır. Bu hizmet numaraları ;

  • “ 0850 222 56 66 ”
  • “ 444 5 666 ”

Ardından aramış olduğunuz numaradan 0 (sıfır) rakamını tuşlayarak müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kısaca bahsedecek olursak 0850 222 56 66 >0 ya da 444 5 666 şeklindedir.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:53:11 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..