Aktif Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Aktif Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’nin en büyük yatırım bankası olan Aktif Bank, kurulduğu ilk zamandan bu güne kadar alternatif iş modelleri ve yapmış olduğu yatırımlar ile Türkiye’nin en büyük finansal Teknolojik platformu olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Aktif Bank kuruluş amacı ve stratejisi tamamıyla teknoloji girişimciliği ve yeni nesil finans sektörü üzerinedir. Aktif bank on milyona yakın müşterisi ile sigorta, kredi, ulaşım kart hizmeti, ödeme sistemleri ile günlük ihtiyaçların çoğunluğunu karşılamaktadır.Aktif Bank Türkiye bireysel bankacılık alanın yüzde on altılık bir dilimine sahiptir.

Hizmet Verdiği Alanlar :

  • KOBİ stratejik Büyüme Danışmanlığı,
  • Kurumsal Bankacılık,
  • Yatırım Bankacılığı,
  • Özel Bankacılık.

Aktif Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma:

 Aktif Yatırım Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk olarak bağlanabilmeniz için yapmanız gereken ilk olarak banka dâhili numarası olan “0850 724 30 50” arayın daha sonra sesli yanıt sistemi açılacak hiçbir tuşlama yapmayın ve ortalama olarak bir dakikalık beklemenin ardından direk olarak müşteri hizmetlerine aktarılacaksınız.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:00:26 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..