Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Akbank 1947 senesinde özel sermayeli bir ticari banka kategorisinde ilk defa adana da kurulmuştur. Kuruluş amacı ise bölgedeki pamuk üreticiliği yapan kişilere ticari finansmanlık sağlamaktı. Daha sonraki süreçte Akbank ilk kez genel müdürlüğünü ve şubesini 1954 senesinde İstanbul da açmıştır. Bu sürecin ardından çok hızlı gelişen Akbank şubelerini çok hızlı bir şekilde arttırmayı başarmıştır. Akbank Türk Bankacılık Sektöründe birçok yeniliği müşteri ile buluşturmayı başarmıştır. Akbank günümüzdeki maddi değeri 94,000,000,000 TL olup Türkiye deki en iyi bankalar arasında yer almaktadır. Ayrıca Akbank Sabancı Holding himayesi altında hizmet vermektedir.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Akbank müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanmak ve vakit kaybetmek istemiyorsanız. İlk olarak yapmanız gereken işlem banka numarası olan “444 25 25” arayın daha sonra otomatik sesli yanıt sistemi açıldığında ise ilk 4 rakamını tuşlayın ardından 2 rakamını tuşlayın bu şekilde müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabileceksiniz.

Kısaca bahsedilecek olursa “444 25 25” arayın daha sonra 4 > 2 rakamını tuşlayın artık bağlanabilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:04:56 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..