Ada Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ada Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ada Bank, 1983 senesinde bizzat Uzan Grubu tarafından kurulan bir Türk bankasıdır. Belirli bir sürecin ardından Ada Banka ve Uzan Grup bünyesinde yer almakta olan şirketlerin hepsine Tasarruf Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından el koyulmuştur.

 Ada Bank 2012 senesinde Bankacılık Denetleme ve Düzenleme  Kurulu tarafından satışa çıkarılmış olup  ihalede en yüksek fiyatları Remzi Gör ve ortağı vererek bankanın sahibi olmuştur. Ada Bank şuanda Türkiye de bulunmakta olan toplam şube sayısı 50 olup yaklaşık 700 personeli ile hizmet vermektedir.

Ada Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma:

   Ada Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız ilk olarak yapılması gereken işlem bankanın dâhili numarası olan “444 25 25” arayınız. Arama işleminin hemen ardından sesli yanıt sistemi açıldığı anda ise ilk olarak “4” rakamını daha sonra ise “2”  rakamını tuşlar iseniz hiçbir şekilde vakit kaybetmeden Ada Bank müşteri temsilcisine direk olarak bağlanabilirsiniz.

Kısaca yapmanız gereken “444 25 25” arayın ardında 4 > 2  rakamlarını tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:07:35 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..