2019’un En İyi Su Isıtıcıları (Kettle)

Dünyada en çok kullanılan ve bu yılın modasını yansıtan, mutfağın vazgeçilmez aleti kettle almak istiyorsanız ve en iyilerini tercih etmek istiyorsanız bu sayfadaki modellere mutlaka göz atın.

Smeg KLF03 Su Isıtıcısı (Kettle) 2019

İtalyan lüks ev aletleri üreticisi Smeg tarafından yapılan ve Türkiye’de de bazı alışveriş sitelerinde bulabileceğiniz kaliteli bir su ısıtıcısı. Fiyatı şuan ortalama 1200 ₺ civarı.

Bu fiyata satılan bir ürünün teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse, 1.7 litrelik geniş su haznesi, 360 derece dönebilen başlığı ile kolay kullanım, paslanmaz çelikten üretilmiş kireç filtresi(çıkartılıp temizlenebilir.), kaydırmaz taban, krom kaplama kulp ve vintage tasarımı ile parasının hakkını veriyor.

Tefal Avanti Klasik Kettle 2019

Vintage tasarıma sahip, klasik bir su ısıtıcısı, Tefal’in dayanıklılığı ile birleşince ortaya çıkan bu muhteşem su ısıtıcısını mutfağınızda bir köşede görmek için can atacaksınız buna eminim. Fakat bu ürün Türkiye’de satışta değil. Özellikle kahvaltıların vazgeçilmezi ekmek kızartma makinesi ile birlikte set halinde de satılabilen Avanti Kettle’ı yabancı internet sitelerinden sipariş edebilirsiniz.

Ürünün fiyatına değinecek olursak, 90 Sterlin’e satılmakta. Şuan da fiyatı yaklaşık olarak 600 lira civarına gelmekte( yazının yazıldığı tarihteki sterlin kuru geçerli tutulmuştur). Özellikleri ise yine 1.7 litrelik su haznesi, Seymourpowell tasarımına sahip paslanmaz çelik yapısı, hızlı su kaynatması için 3000W değerinde bir bir güce sahip.

[reklam]

Konchero Buono Drip Kettle

Yine hoş tasarıma sahip başka bir kettle Konchero Buono Drip su ısıtıcısıdır. Türkiye’de şu sıralar fiyatı 400 ₺ civarına satılmaktadır. 1 litrelik su kapasitesinin yanı sıra çaydanlık tasarımı ile kolay su boşaltımı ve açılır kapağı sayesinde su dolumu gerçekleştirebilirsiniz. Su ısıtma gücü 1000W olan bu ürün diğer ürünler gibi paslanmaz çelikten üretilmiştir.

[oneri]

DeLonghi Avvolta

Yine İtalya merkezli küçük ev aletleri üretici firmasından tasarım konusunda çığır açmış bir kettle modeli. Delonghi Avvolta, Türkiye’de de satışa sunulan, 400-500 ₺ civarı bir fiyata sahip, 2000W su ısıtma gücü bulunan türevlerinde üst segment ürünler gibi 1.7 litrelik su haznesine sahip kaliteli bir üründür. 1 litrelik suyu 2 dakika 15 saniye civarında kaynatma derecesine ulaştırır.

Delonghi KBOV

Eğer Avvolta modeline ulaşmakta zorluk çekiyor ve bulamıyorsanız yine Vintage tasarıma sahip Delonghi tarafından üretilmiş KBOV modeline de göz atabilirsiniz. Çıkartılabilir ve temizlenebilir kireç filtresi, 1.7 litrelik su kapasitesi, 2000 W kaynatma gücüne sahip. Fiyatı Avvolta gibi 400-500 ₺ civarında ve Türkiye’de aktif olarak satışta olan bir ürün.

Gözden Geçir...

Menopoz Nedir

Menopoz Nedir? Belirtileri Tedavisi ve 5 Teşhis Önerisi?

Menopoz nedir! Hakkında çok şey söyleniyor, ancak herkes bunun ne olduğunu ve kadınlar için ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir